Цукерки "Пташине молоко"

Практично всім доводилося куштувати цукерки пташине молоко - цей десерт дуже популярний в країнах СНД. І багато хто, звичайно ж, замислювався, чому цей десерт називається саме так.

Вираз «пташине молоко» бере свій початок в казках - багатьом відома казка про «Царицю, солдата і пташине молоко». Давним-давно, в тридев’ятому царстві жила Цариця. І нікого вона до себе не пускала - щоб потрапити до неї в місто потрібно було заплатити. Вхід в її царство охороняв Солдат - чергував біля воріт вдень і вночі, і стягував плату за вхід. Одного разу вночі до воріт царства підійшла сліпа жінка з маленькою дівчинкою. Солдат змилувався над ними і вирішив пропустити безкоштовно. Дізнавшись про це, царівна розгнівалася і покарала начальника охорони міста - посадила його у в'язницю.

Цариця дала можливість солдату врятувати свого начальника, який був ні в чому не винен: веліла йому йти і знайти для неї пташине молоко - тобто те, чого на світі немає.

Пізніше цей вислів стали вживати в сенсі благополуччя і достатку. Прийнято було говорити так: «у нього є все - навіть пташине молоко».

Зараз же цей вираз трактується як «рідкісний, дорогоцінний предмет, який складно дістати і який має чималу вартість».

Мабуть, саме таку асоціацію зі своїм десертом хотіла створити компанію Рот Фронт, яка в 1826 році вперше створила торт «Пташине Молоко». Це був справжній делікатес, купити і спробувати який могли собі дозволити не всі.

Пізніше, цей торт трансформувався в улюблені усіма цукерки і став однією з найпопулярніших ласощів в Україні.

Фабрика «Жако» - експерт у виробництві пташиного молока. Вишукані цукерки від виробника, вкриті кондитерською глазур'ю виготовляються на сучасному обладнанні з використанням натуральних інгредієнтів - агару-агару, згущеного молока, какао та ін.

Купити і спробувати пташине молоко від «Жако» можна як в Києві, де знаходиться головна фабрика компанії, так і по всій Україні. Продукція компанії продається оптом і в роздріб, за помірними цінами.