Про зефір

Про зефір

Хай не ми перші винайшли зефір, але ми перші в Україні, хто робить його насправді професійно, та ще й за особливою рецептурою!

Ми додаємо до нього цукрові усмішки, мрійливість хмаринок, тепло обіймів, казковість поцілунків, і для особливої м’якості – пектин, який виготовляють з яблук! Він не тільки тримає всі ці інгредієнти разом, щоб вони не «розлетілися», але й має деякі корисні властивості - позитивно впливає на обмін речовин! Саме тому зефір «Жако» так легко тримати в руках і в животику!

До того ж, ми знаємо все про насолоду, адже розрізняємо сотні відтінків солодкого. Ми знаємо, де білосніжні замки мрій ховаються серед шоколадних озер, де поруч пропливають метелики і завжди посміхається сонце. Саме цю посмішку ми поєднали з інгредієнтом особливої легкості – агар-агаром (екстрактом морських водоростей) і отримали наші зефіри «Smile» - легкі, ніжні і завжди усміхнені!

Виробляючи традиційні солодощі, ми завжди відкриті до нового. Ця невтомна творчість надихає нас й наших споживачів на експерименти, відкриття та нові відчуття насолоди й легкості. Саме тому, навіть узявши з полиці новинку з незнайомим смаком, споживачі розраховують на незмінну якість та відмінний смак!